FOTO/Elvana Gjata tregon anën tjetër të saj që nuk e dinim, publikon fotot nën ujë: Po marr frymë!

0Shares
0

Këngëtarja e njohur, Elvana Gjata, së fundmi ka zbuluar se ku po i kalon pushimet e kësaj verë. Edhe pse ka qene jo shume aktive koheve te fundit, kengetarja here pas here hedh ndonje foto per te shuar kureshtjen e fansave.

Elvana ka postuar një video në “Instagram”, ku shihet duke notuar në det dhe nga sa na la të kuptojmë ndodhet në jug të Shqipërisë dhe duke praktikuar zhytjen, nje sport qe nuk e dinim se e ushtronte.

“Po marr frymë…nën ujë”, ka shkruar këngëtarja krahas videos që ka marrë mijëra pëlqime dhe komente.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje