Humbi nënën nga Covid-19, ndërron jetë pasi u shërua zyrtari i Arsimit në Tiranë

Ndaje

Nje tjeter viktime e koronavirusit ne vendin tone. Nderron jete ne moshe te re specalisti i drejtorisë arsimore ne Tirane.

Behet fjale per Alfred Kocin, i cili gjithashtu kishte humbur dhe nenen nga Covid-19. Lajmin e kane bërë me dije koleget e tij ne rrjetet sociale, ku shpreshin dhe ngushellimet.

Ai qendroi për më shumë se 22 ditë i shtruar në spitalin Infektiv duke dalë tërësisht i shëruar prej andej, por dëmtimet që kishte lënë në trup koronavirusi ishin të mëdha.

Pas një trompoze në mushkri, Alfredi ndjeu vështirësi të mëdha në frymëmarrje duke u detyruar të shkonte sërish në spital, ku edhe ndërroi jetë.

Teksa ishte shtruar, duke u kuruar nga koronavirusi, Alfredi kishte humbur nënën e tij nga virusi, ndërsa e mësoi këtë fakt vetëm pasi doli nga spitali, gjë e cila duket se rëndoi gjendjen e tij shëndetësorë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje