VIDEO/DENONCIMI: Krim i tmerrshëm mjedisor në shtratin e lumit Mat nga klientela e Ramës

Ne adrese te ish-kryeministrit Sali Berisha kane ardhur pamje te shtratit te lumit Mat. Vleresuar nga pamjet, ne shtatin e lumit duket se po nderhyhet, ne ate qe Berisha e quan krim mjedisor nga firmat e klienteve me te njohur te kryeministrit Edi Rama.

Berisha me tej shprehet se nderhyrjet ne shtratin e lumit marrin dhe bekimin e policise, e cila sipas tij vihet ne sherbim te ketyre firmave.

Krim i tmerrshem mjedisor ne shtratin e lumit Mat nga klientela e Edvinit.Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital. sbDoktor KÇK-ja vazhdon baterdin shiko ca bejn barbaret e edvin kristaq rames me ndue kolen e salillaret ne krye, te gjith firmat e tjera i detyrojn ti mbyllin me forcat e rendit dhe gjith llojet e forcaveKjo ndodh ne shtratin e lumit mat mes ures se milot dhe asaj te fushemilotit dhe Gajush Lezhe Kjo masaker e firma te miqeve te Edi Rames Ndue Koles dhe Salillarit ruhet nga fugonat e policis se edvinit qe ndue kolen dhe Salillarin te mos i pengoj askush

Publiée par Sali Berisha sur Mardi 18 août 2020

Doktor KÇK-ja vazhdon baterdin shiko ca bejn barbaret e edvin kristaq rames me ndue kolen e salillaret ne krye, te gjith firmat e tjera i detyrojn ti mbyllin me forcat e rendit dhe gjith llojet e forcave

Kjo ndodh ne shtratin e lumit mat mes ures se milot dhe asaj te fushemilotit dhe Gajush Lezhe Kjo masaker e firma te miqeve te Edi Rames Ndue Koles dhe Salillarit ruhet nga fugonat e policis se edvinit qe ndue kolen dhe Salillarin te mos i pengoj askush’,-thuhet ne denoncimin e Berishes. 

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje