Covid-19 i merr jetën zyrtarit të policisë në Shkodër

Ndaje

Safet Morina, përgjegjësi i Rrugores në Shkodër, ka ndërruar jetë nga Covid-19. Burime për abcnews.al konfirmojnë lajmin.

Mësohet se ai është infektuar disa ditë më parë dhe fatkeqësisht nuk ka arritur të mbijetojë.

Morina prej vitesh mbante postin e përgjegjësit të Rrugores në Shkodër.

Situata nga koronavirusi në vend vijon të jetë e rëndë. Ditën e djeshme ministria e Shëndetesisë konfirmoi një shifër rekord të rasteve të reja. Gjatë 24 orëve të fundit u konfirmuan 140 raste të reja dhe 5 humbje jete.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje