Dy gjyqtarë dhe një punonjës me Covid-19, mbyllen dy gjykata

Ndaje

Infektohen me koronavirus dy gjyqtare, njeri i Apelit te Durresit dhe nje tjeter i Gjykates se Shkalles se Pare te Kavajes.

Për pasojë kjo gjykatë dhe ajo e Shkallës së Parë në Kavajë do të futen në karantinë për dy javë.

Sipas burimeve bëhet fjalë për një gjykatës së Apelit te Durrësit dhe një koleg i tij i gjykatës së Kavajës.

Ndërsa mësohet se edhe personeli i konfirmuar pozitiv është punonjës në Gjykatën e Kavajës.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje