OFL në Vlorë, formular për dy vëllezërit të akuzuar për vrasjen e biznesmenit

Ndaje

Policia e Shtetit në kuadër të Operacionit Forca e Ligjit ka dërguar formularët për deklarimin e pasurisë 4 personave banues në qytetin e Vlorës të dënuar për vrasje dhe prodhim e shitje narkotikesh.

Ata janë: Eduart dhe Hakim Xhezo (vellezer) te akuzuar per vrasjen e nje biznesmeni ne vlore si dhe  Gentjan Dautaj, Divid Islamaj.

Këta individë, si subjekt i Ligjit Special, duhet t’u përgjigjen me shkrim, brenda 48 orësh, të gjitha pyetjeve të OFL-së dhe më pas, përgjigjet e marra do t’i dërgohen SPAK-ut, për veprime të mëtejshme.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje