Operacion i fshehtë në Gramsh, 8 të arrestuar

Ndaje

Policia e Gramshit ka vënë në pranga 8 persona nënë akuzën e kultivimit të bimëve narkotike.

Ndalimi i tyre është bërë në kuadër të operacionit të koduar “Kotorri 2020”, pas një hetimi katërmujor, ku është bërë arrestimi i shtetasve G. Ç., 38 vjeç, banues në Durrës, A. V., 33 vjeç, banues në Tiranë, A. N., 23 vjeç, banues në Tiranë,  E. K., 38 vjeç, banues në Shijak, E. K., 27 vjeç, banues në Gramsh,  A. K., 37 vjeç, banues në Elbasan,  L. K., 47 vjeç, banues në Elbasan dhe K. K., 18 vjeç, banues në Gramsh.

Gjithashtu është bërë ekzekutimi i urdhrit të prokurorit, për ndalimin e shtetasit A. K., 32 vjeç, kryeplaku i fshatit Kororr, banues në Gramsh, për veprën penale “Shpërdorimi i detyrës”.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje