Raste të reja me COVID në Elbasan të importuar nga jashtë, konfirmohen pozitivë punonjës tek Tatimet

Ndaje

Dy raste të reja me koronavirus janë konfirmuar në Elbasan këtë të martë, duke e rritur numrin e të i infektuarve në këtë qytet.

Burime për Abc News bëjnë me dije se rastet e reja janë një grua në lagjen “Kongresi i Elbasanit”, ndërsa rasti i dytë është i importuar nga jashtë Shqipërisë.

Trendit në rritje të infektimeve të reja nuk u kanë shpëtuar as institucionet më të larta vendimarrëse në kryeqytet.

Ditën e sotme kanë rezultuar pozitiv me koronavirus 3 punonjës te Drejtorisë së Pergjithshme të Doganave.

Nderkaq, keto detaje priten te konfirmohen nga ministria ne daljen e perditshme.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje