LAJMI I FUNDIT/ Nje tjeter viktime nga koronavirusi tek Infektivi

Ndaje

Ka nderruar jete nje tjeter pacient ne spitalin infektiv ne Rirane.

Pacienti ishte ne moshen 88 vjecare dhe kurohej per koronavirus nderkohe qe kishte edhe patologji te tjera, njofton spitali infektiv ne Tirane.

Shkon keshtu ne 34 numri i personave qe nderruan jete ne Shqiperi nga covid 19.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje