FOTO/Në frontin e luftës me virusin, Elvana Gjata zgjedh të urojë nënën e saj me një dedikim

Ndaje

Në diten nderkombetare te nenes, nuk kane munguar urimet e kujtdo, madje dhe te VIP-ave me dedikime dhe statuse prekese. Njera prej tyre eshte Elvana  Gjata, e cila ka zbuluar dhe profesionin e nenes se saj.

Kjo e fundit duke qënë pjesë e uniformave të bardha po qëndron prje kohësh në frontin e parë të luftës me Covid -19.

“Askush nuk do të dojë ndonjëherë aq shumë sa mamaja jote. Falenderim dhe përulje për të gjithë doktorët dhe infermierët për gjithçka që kanë bërë dhe bëjnë ende për ne në këto kohë të vështira. Heronj të vërtetë. Dita e nënës, Donika”, ka shkruar Gjata krah postimit të fundit ku si rrallëherë ka treguar një anë tjetër të saj me fotot e mamasë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje