Tag: mamaja

44-vjeçari u nis të vriste vajzën e tij, gjyshja u masakrua...

Detaje të reja nga ngjarja horror që është shënuar pasditen e së enjtes në fshatin Buçimas të Pogradecit. Shtetasi Olsi Çekiçi, 44 vjeç, i cili sipas...

Ngjarja tragjike në Tiranë, fqinjët tregojnë detajet e rënda: Lajmëruam bashkinë...

Detaje tronditëse që ngjajnë me skena të një filmi horror dalin në dritë nga ngjarja e rëndë, ku nënë e bijë u gjetën të...

E ëma u shkarkua, Hajdari beson ende tek Drejtësia: Shkoj përtej...

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra gjyqtaren Fatmira Hajdari me argumentin se ajo nuk justifikonte dot pasurinë. Lidhur me këtë ngjarje, vajza...

FOTO/Në frontin e luftës me virusin, Elvana Gjata zgjedh të urojë...

Në diten nderkombetare te nenes, nuk kane munguar urimet e kujtdo, madje dhe te VIP-ave me dedikime dhe statuse prekese. Njera prej tyre eshte...

Me 6 urdhra mbrojtjeje, nëna kërkon të shpëtojë fëmijën 5 vjeçar:...

''Fiks Fare” mbrëmjen e së hënës solli një  histori të dhimbshme të një gruaje, të dhunuar vazhdimisht nga ish-bashkëshorti, me 6 urdhra mbrojtjeje nga...

Alban Skënderaj humb njeriun më të shtrenjtë

Këngëtari shqiptar Alban Skënderaj, që ka bërë për vete gjithë publikun me baladat e tij, ka humbur sot një njeri shumë të rëndësishëm në...