Aksion antidrogë në Nikël, policia kontrolle në sera dhe tunele

Ndaje
Foto Ilustruese

Një operacion antidrogë është organizuar nga policia e Krujës, në zonën e Niklës.

bëjnë me dije se policia ka ushtruar kontrolle në sera dhe tunele, me qëllim asgjësimin e rrënjëve të kanabisit.

Policia ende nuk ka dalë me një njoftim zyrtar për rezultatet e operacionit, por fakt është se kjo zonë shpesh ka qenë në qendër të vëmendjes së autoriteteve dhe ku jan sekuestruar droga të ndryshme.

vijon..

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje