VIDEO/Reagon Gjata: Skanë sy për të varfërit, por vetëm për konçensionet

Ndaje

Me ane te nje video, Çlirim Gjata ka reaguar ashpër në rrjetet sociale.

Ai liston sakrificat e shqiptareve dhe per kete siatuate te veshtire ku ndodhen qytetaret, Gjata ben me faj qeverine e cila fokusohet sipas tij  vetem tek koncesionet.

”Kane sy per te pare varferine e shqiptareve, nuk kane vesh per te degjuar hallet e tyre.
Nuk i njohin sakrificat e familjeve shqiptare per te mbijetuar, as e kane idene per vuajtjet e tyre.
Kane sy, vesh dhe duar te gjata vetem per koncensionet. Per hater te tyre jane te gatshem te genjejne dhe mashtrojne pa turp”,-shkruan Gjata.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=163936408417515&id=100044034703224?sfnsn=mo&d=n&vh=i

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje