Konfliktohen dy aktoret e ‘Portokallise’, nderhyn policia tek ish ekspozita

Policia ka ndaluar dy aktorët Ledio Lako dhe Gent Hazizi pasi janë konfrontuar në mënyrë të dhunshme me njëri-tjetrin, shkruan revista Who, e cila ndjek jeten e personave publike. Lajmi nuk u publikua nga policia por eshte konfirmuar prej saj.

Sherri ka ndodhur pranë ish-ekspozitës, por motivet mbeten ende të paqarta. Burime nga policia e Tiranës kanë bërë të ditur, se dy aktorët e njohur janë ndaluar, por do të procedohen në gjendje të lirë.

Nuk e dimë ende se çfarë ka ndodhur mes tyre, por Genti nuk ka lajmëruar sot video-live me një personazh të famshëm të ekranit shqiptar, ashtu siç bën çdo natë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje