Tag: ledio lako

Konfliktohen dy aktoret e ‘Portokallise’, nderhyn policia tek ish ekspozita

Policia ka ndaluar dy aktorët Ledio Lako dhe Gent Hazizi pasi janë konfrontuar në mënyrë të dhunshme me njëri-tjetrin, shkruan revista Who, e cila...

Aktori i humorit tregon hapur: E lashë të dashurën se nuk...

I ftuar në “Mos i fol shoferit”, në RTV Ora, aktori i humorit, Ledio Lako ka rrëfyer se, është ndarë nga një vajzë vetëm...