Aktori i humorit tregon hapur: E lashë të dashurën se nuk njihte Kadarenë

0Shares
0

I ftuar në “Mos i fol shoferit”, në RTV Ora, aktori i humorit, Ledio Lako ka rrëfyer se, është ndarë nga një vajzë vetëm se nuk njihte shkrimtarin e njohur shqiptar, Ismail Kadare.

Me tej, ai tha se u nda dhe se nuk kishte lexuar asnjë libër gjithë jetën e saj. Lako tha se jeta nuk është vetëm marrëdhënie seksuale.

“Doli Ismail Kadare në televizor dhe e pyeta se kush është, më tha nuk e njoh.Pastaj e çova në radio, dinte të gjitha këngët përmendësh edhe thashë ku po shkon kjo botë. Nuk është vetëm marrëdhënie seksuale jeta, edhe do flasësh diçka.”,– tha Lako.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje