LAJMI I FUNDIT/ Termet tjeter 3.2 balle ne Hamallaj, Durres

0Shares
0

Nje termet goditi Durresin sonte rreth ores 22.15. Termeti ishte i shkalles 3.2 te Rihterit dhe eshte ndjere lehtesisht nga banoret.

Epiqendra e termetit ka qene ne Hamallaj, Durres rreth 40 km karg nga Tirana.

Nderkohe IGJEUM e vlereson termetin 3.4 shkalle dhe se lekundjet jane ndjere edhe ne Tirane.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje