Tag: gent hazizi

Gent Hazizi thumbon ashpër Ermal Mamaqin: Të mos vetëquhet kineast

Aktori Gent Hazizi ka hedhur disa thumba per kolegun e vete, Ermal  Mamaqi duke bere dhe krahasime mes filmave te tij. Ai shprehet se nëse...

Konfliktohen dy aktoret e ‘Portokallise’, nderhyn policia tek ish ekspozita

Policia ka ndaluar dy aktorët Ledio Lako dhe Gent Hazizi pasi janë konfrontuar në mënyrë të dhunshme me njëri-tjetrin, shkruan revista Who, e cila...