Konfirmohet pozitiv me Covid-19 kryetari i Kumanovës

Ndaje

Kryetari i Komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski është konfirmuar pozitiv me koronavirus.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Dimitrievski përmes një postimi në rrjetin social Facebook ku thekson se bashkë me të janë konfirmuar edhe 40 qytetarë të tjerë nga Kumanova.

“Sapo mora rezultatet për personat e rinj pozitiv me Kovid-19 në Kumanovë, gjithsejtë 40 qytetarë të mi të dashur, mes të cilëve edhe unë personalisht”, shkruan Maksim Dimitrievski.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje