VIDEO/Dalin pamjet nga brenda Infektivit, të sëmurët me COVID-19 dhe mjekët

Ndaje

Ministrja Ogerta Manastirliu ka publikuar pamjet  nga brenda spitalit Infektiv në Tiranë, ku po kurohen të sëmurët me COVID-19, për të treguar se kush po punon sot në vijën e parë të zjarrit kundër koronavirusit.

Theksojme se keto jane ndoshta pamjet e para qe serviren per publikun, te cilit i jane mbajtur te fshehta metodat sesi po kurohen pacientet e shtruar aty.

Mirënjohje për punën e palodhur të mjekëve dhe infermierëve në vijën e parë të përballjes me COVID-19″, shkruan Manastirliu.

Mirënjohje për punën e palodhur të mjekëve dhe infermierëve në vijën e parë të përballjes me 🤜#COVID19❗️#RESPEKT🙏🏼

Publiée par Ogerta Manastirliu sur Mercredi 8 avril 2020

Sakaq, po Ogerta Manastriliu në një postim në facebook, ka publikuar një foto ku përqafohen tre infermiere ka njoftuar se numri personave të shëruar ka shkuar në 23.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje