FOTO/Karantina e ka rikthyer Alban Skënderajn në vitin 2005, këngëtari bëhet nostalgjik

Ndaje

Karantina per shume persona, qofshin keta dhe te famshem, ka dhene pasojat e para, referuar dhe pamjes fizike.

Kjo i ka ndodhur dhe kengetarit Alban Skënderaj, i cili përmes një fotoje që ka publikuar në rrjetet sociale shprehet se ç’nuk do jepte për një berber në këtë periudhë të vështirë.

Këngëtari ka publikuar foton me look-un e karantinës, krahas së cilës shkruan:

“U riktheva me pahir në 2005! Thuaj të vërtetën, çfarë s’do jepje për një berber/ parukier”- shkruan ai, fjalë të cilat i ndjemë më shumë se kurrë.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje