VIDEO/I sëmuri mbërrin në QSUT me helikopter, mjekja e vetme përpiqet ta rikthejë në jetë

Ndaje

Një person, që duket në moshë ka mbërritur me helikopter në gjendje tepër të rëndë, i pavetëdijshëm.

Një mjeke apo një infermiere dhe një tjetër punonjës përpiqen të ulin barelën por gati bie. Pak sekonda më pas mjekja përpiqet ta rikthejë në jetë duke i pompuar zemrën e vetme.

Keto pamje jane regjistruar pak minuta me pare ne ambjentet para QSUT, teksa helikopteri kishte transportuar nje person ne gjendje kritike.

“Balkanweb” shkruan se i sëmuri nuk është i dyshuar me koronavirus dhe nuk është dërguar në Infektiv.

Shikoni pamjet:

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje