Prof. Dhimitër Kraja u rikthye vullnetar në Infektiv por tani ka një problem

Ndaje

Mjeku Pëllumb Pipero dha sonte edhe një lajm të pakendshëm për publikun.

Pipero iu përgjigj pyetjeve të publikut.

A është e vërtetë që ka drejtues spitali të shtuar në Infektiv?- e pyeti Eni Vasili.

Drejtues spitali nuk ka sepse drejtuese është profesoreshë Najada. Por është shtruar profesor Dhimitri(Dhimitër Kraja) që ka qenë shef i spitalit. Profesor Dhimitri u rikthye në detyrë pasi kishte dalë në pension.

Mesa di është shtruar dje dhe ka shenja të lehta- tha Pipero.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje