Përplasen makina e Bankersit me një mjet tjetër, plagoset rëndë një femër

Ndaje

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Marinzë-Sheqishtë në Bashkinë Patos.

Burime bëjnë me dije se si pasojë e përplasjes së dy mjeteve, një femër ka mbetur e aksidentuar rëndë. Mjetet që perplasen Tip renno me një makinë tojota të Bankersit.

Ambulanca dhe policia ndodhen në vendngjarje, ndërsa nuk dihet identiteti i gruas që ka mbetur e plagosur rëndë.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje