Lajmi i mire nga Rama, sot u sheruan 15 paciente

Ndaje

Numri i te sheruarve sot ka shkuar ne 15.

Lajmi u dha nga Kryeministri Rama i cili e shenoi kete si nje lajm te mire.

Rreth kater ore me pare ministrja e Shendetesise, Manastirliu lajmeroi per pese te sheruar.

Po sot kane humbur jeten 2 paciente.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje