FOTO/Kjo është 59-vjeçarja e vrarë në Durrës, nënë e tre vajzave

Ndaje

Kjo është 59-vjeçarja Hajdije Tasuni, nënë e tre vajzave që u masakrua nga bashkëshorti i saj ditën e djeshme.

Pavarësisht një jete të tërë në një krevat e tre vajza të rritura e të martuara, Ruzhdi Tasuni nuk ka ndjerë pikë mëshire duke e qëlluar bashkëshorten e tij me hekurin e qepenit të dyqanit e duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme.

Autori u arrestua pak minuta pas ngjarjes dhe në polici rrëfeu krimin makabër duke thënë se sherri kishte nisur për dyqanin e metrazheve, të cilin donte ta shiste.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje