OFL zbarkon në Vlorë, bllokohen 6 automjete luksoze

Ndaje

Bllokohen 6 automjete luksoze në qytetin e Vlorës.

Mjetet janë bllokuar gjatë ditës së djeshme dhe orëve të para të mëngjesit të sotëm në një operacioni të përbashkët mes policisë së shtetit dhe Operacionit Forca e Ligjit.

Paralelisht me kete pritet te behet edhe burimi i te ardhurave per personat qe i kane ne pronesi.

Nga ana e policisë ende nuk ka një njoftim për aksionin.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje