E papritur për këngëtaren e njohur, humb babain nga një sëmundje e rëndë

Ndaje

Një ngjarje e hidhur ka ndodhur në familjen e këngëtares së njohur, Enca. Babai i saj është ndarë nga jeta si pasojë e një sëmundje të rëndë të cilën për fat të keq nuk e ka kaluar dot.

Lajmin këngëtarja ende nuk e ka bërë publik megjithatë burime pranë “Anabel.al” e konfirmojnë diçka të tillë.

Kujtojmë se Enca e ka përmendur shpesh babain në intervistat që ka dhënë, ku e ka theksuar se pa mbështjetjen dhe mirëkuptimin e babait të saj asgjë s’do të ishte e mundur të realizohej.

Si Enca, ashtu edhe Uindi (motra e saj) nuk kanë reaguar publikisht për këtë lajm të hidhur dhe gjithashtu nuk kanë qenë aktive në rrjete sociale këto ditë çka na bën të vërtetojmë, atë që kanë thënë burimet, se babai i tyre është ndarë nga jeta të dielën.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje