FOTO/Kryemadhi prezanton vajzën e ish-ministres Gjosha: Nuk ka asgjë më të shtrenjtë se fëmijët

Ndaje

Një mëngjes krejt ndryshe ky i sotmi për kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi. Kjo e fundit ka postuar një foto ku shihet bashkë me ish-ministren e Integrimit, Klajda Gjosha, dhe vajzën e saj Greis, të cilën e mban në prehër.

Teksa uron të gjithë fëmijët shqiptarë, Kryemadhi thekson se ata janë motiv për mos t’u ndalur.

“Sot e nisa ditën me Klajdën dhe vajzën e saj Greis. Nuk ka asgjë më të shtrenjtë se fëmijët dhe asgjë më të bukur në botë se buzëqeshja e tyre. Janë motivi për të mos u ndalur! Zoti i bekoftë të gjithë fëmijët shqiptar. 🙏❤️”, shkruan Kryemadhi.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje