Tag: monika kryemadhi

Kryemadhi nxjerr foton me Baba Mondin: Ja si luftohet koronavirusi

Në këto ditë të nxehta Gushti, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi i ka shfrytëzuar për t’i kaluar në mal. Ajo ka treguar me një foto...

Kryemadhi pas dhunes policore: Do e bejme personale me cdo polic...

Fill pas dhunes policore ka mberritur te protesta Monika Kryemadhi. Ajo tha se duhet te mbaje mend cdo polic se do te japin llogari...

Monika Kryemadhi: Nuk do shohim breket e Violeta Manushit, por b*then...

Kryetarja e Lëvizjes së Socialiste për Integrimm Monika Kryemadhi bëri thirrje qe qytetarët nuk duhet ti binden rregullave të Edi Ramës, ndërkohë që shtoi...

Pas Bashës, gjobitet edhe Monika Kryemadhi

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është proceduar me masë administrative nga policia e Tiranës, pasi qëndroi janë orarit të lejuar në Teatrin Kombëtar. Kujtojmë se...

FOTO/Kryemadhi prezanton vajzën e ish-ministres Gjosha: Nuk ka asgjë më të...

Një mëngjes krejt ndryshe ky i sotmi për kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi. Kjo e fundit ka postuar një foto ku shihet bashkë me...

VIDEO/”Buzëqeshja e kryeministrit shumë e madhe”, Kryemadhi dyshuese: Kërkoi kredi për...

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka dalë sot para mediave, një ditë pas konferencës së donatorëve për të ndihmuar Shqipërinë në rindërtim pas tërmetit...

‘Do jetë viti i rezistencës dhe fitores’, çfarë parashikon Kryemadhi, detaje...

Monika Kryemadhi, kryetarja e LSI, ka marrë fjalën në Konventën e LSI së Tiranës sot, ku ka deklaruar se Shqipëria e ka një rrugë,...

VIDEO/”Do të kemi një AMA si një hetuesi dhe një AKEP...

Partia Demokratike, se bashku me opozitën, kanë organizuar tryezen per lirine e medias per te kundershtuar ligjet e censures te propozuar nga qeveria. Në tryezë...

Kryemadhi tregon për herë të parë: Kam hapur vilën në Lalëz...

Kane qene te forta debatet mbremjen e djeshme mes Monika Kryemadhit dhe të ftuarëve të tjerë në emisionin "OPEN". Kryetarja e LSI foli hapur...

VIDEO/”Negociatat, dështimi personal i Edi Ramës”, Kryemadhi: Kryeministri të japë dorëheqjen

Ka reaguar dhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, një ditë pasi Europa i dha përfundimisht "JO", hapjes së negociatave me Shqipërinë. Teksa ka fajësuar kryeministrin...