EMRAT/ OFL do te kontrolloje pasurine e 32 personave te tjere ne Tirane

Ndaje

OFL pritet të kërkojë vetëdeklarimin e pasurisë edhe për 32 persona të tjerë ne Tirane, bejne te ditur burime te besueshme nga policia.

Të gjithë këta persona kanë qenë të dënuar brenda dhe jashtë vendit gjatë 30 viteve të fundit, ose kanë qenë në hetim apo të akuzuar për vepra penale që parashikon akti normativ.

Personat që do tu dërgohet formulari për deklarimin e pasurisë nga OFL janë:

 1. Aurel Hoxhallari
  2. Lulzim Kusi
  3. Bujar Kusi
  4. Griseldo Kusi
  5. Albano Kusi
  6. Albert Xhabafti
  7. Artan Xhabafti
  8. Halit Nafizi
  9. Paulin Gjergji
  10. Enver Curri
  11. Fabio (Artan) Allushi
  12. Leonard Hoxha
  13. Denis Sinameta
  14. Kataldo Lezhja
  15. Erion Kapollari
  16. Armando Kapollari
  17. Leonard Duka
  18. Erlis Duka
  19. Muhamed Duka
  20. Veli Elezaj
  21. Jamarber Kico
  22. Shkelqim Kurpalaj
  23. Elvis Gaçaj
  24. Kujtim Lauka
  25. Shkelqim Kurpalaj
  26. Bledar (Blerim) Dauti
  27. Eduart Ponari
  28. Ermal Hoxha
  29. Leonard Hoxha (Lita)
  30. Denis (Roland) Stathi (Lleshi)
  31. Fiqiret Seferi
  32. Ergys (Arjan) Qefaliaj

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje