Meta vijon betejën, konferencë tjetër për prova të reja për grushtin e shtetit

0Shares
0

Kreu i shtetit Ilir Meta publikon sot të tjera prova për atë që ai e quan grusht shteti nga qeveria.

Presidenti  në një tjetër konferencë për mediat, dy ditë pasi publikoi fakte për kreun e KED Ardian Dvorani, për të cilin depozitoi një shtesë në kallëzimin penal.

Në një postim në Facebook, zëdhënësi i Presidentit Meta, Tedi Blushi lajmëron se konferenca do të mbahet në orën 12:30.

Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta do të japë sot, në ora 12:30 një konferencë për shtyp. PROVA TË REJA PËR GRUSHTIN E SHTETIT’, shkruan Blushi.

vijon…

/DRONIi.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje