Flet ish-e varura nga seksi: Kam fjetur me më shumë se 130 burra, desh më shkatërroi jetën

0Shares
0

Histori e pabesueshme e nje vajze, e cila rrëfen sesi u be e varur nga seksi, dhe sesi e vendosi ate prioritet te vetes. Në rastin e Frankie, ajo beson se uria e saj për seks kishte të bënte me traumën e divorcit të prindërve dhe marrdhënien e saj të vështirë me trupin e saj.

Gjatë tre viteve të fundit Frankie thotë se ka fjetur me më shumë se 80 burra, miq, ish të dashur ose të tjerë që i takonte në barin me emrin sugjestionues Plenty of Fish (Peshq sa të duash).

Por megjithse Frankie i shijonte emocionet, thotë se kishte një kosto të lartë për shendetin e saj fizik dhe mendor. Ajo nisi të bjerë në depresion, mori shumë sëmundje seksualisht të transmetueshme dhe mbeti shtatzënë pa e pasur idenë se kush ishte i ati, para se të diagnostikohej zyrtarisht me varësi nga seksi.

“Thoja në punë se isha sëmurë për t’u takuar me miqtë për seks”, thotë 28 vjeçarja e cila i bashkohet personave të tjerë të njohur me varësi nga seksi si Tiger Woods, Russell Brand dhe ish i dashuri Katie Price, Kieran Hayler, e cila megjithse është një sëmundje e lidhur kryesisht me burrat, llogaritet se ka në Britani rreth 660,000 femra që e “vuajnë”.

Prindërit e saj u ndanë kur ishte 13 vjeç dhe e ema iu largua. Kështu që shpesh ajo qëndronte e vetme në shtëpi teksa babai ishte në punë si taksixhi.

“Hyja në internet dhe flisja me njerëz për të kërkuar vëmendje. kam qenë gjithmonë një vajzë e mbushur dhe duke u rritur kjo u bë e vështirë, prandaj kur kisha vëmendje seksuale e kapja atë”.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje