Informatat i dha punonjësi i tyre, zbardhen detaje nga plagosja e çiftit Laze, shpallen në kërkim dy persona

Ndaje

Policia e Shtetit ka identifikuar dhe ka shpallur në kërkim dy persona si autorë të dyshuar të grabitjes me dhunë në banesën e çiftit Laze në zonën e Alliasit në Tiranë.

Burime bëjnë me dije se një prej personave të shpallur në kërkim është fqinj me çiftit, ndërsa personi tjetër njihet me një nga punëtorët e furrës së Lazes.

Dyshohet se pikërisht një prej punëtorëve ka bërë dhe rolin e informatorit për autorët.

Mësohet se policia ka shkuar në shtëpinë e këtyre dy personave, dhe nuk i ka gjetur aty, ç’ka shton dyshimet se ata të kenë qenë të implikuar në ngjarje. Policia nuk ben me dije informacione te reja, per shkak se ende jane ne hetime per kapjen e autorve.

vijon..

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje