Tag: cifti laze

U plagos nga grabitësit, rrëfehet biznesmeni: U turrën të më lidhnin,...

Zbardhet dëshmia e Petrit Lazes, biznesmenit që së bashku me bashkëshorten e tij Afërditën u grabitën mbrëmjen e së dielës në banesën e tyre...

Informatat i dha punonjësi i tyre, zbardhen detaje nga plagosja e...

Policia e Shtetit ka identifikuar dhe ka shpallur në kërkim dy persona si autorë të dyshuar të grabitjes me dhunë në banesën e çiftit...