FOTO/Elvana Gjata do të përfaqësojë një shtet tjetër në Eurovizion, çfarë po thuret në rrjetet sociale

Ndaje

Zhurma për Elvana Gjatën i ka sjellë benefitet e saj. Pas humbjes në festivalin e Kenges, Elvana fitoi një mbeshtetje te gjere nga fansa shqiptare dhe jo vetëm, te cilet madje tentuan te bejne dhe nje peticion per t’ia dhene asaj trofeun.

Madje, shumë prej tyre, shkojnë më tej, duke kerkuar patjetër, që Elvana te jetë pjesë e Eurovisionit.

Nëse provoni të kërkoni “Elvana” në Twitter, menjëherë pas emrit të këngëtares do t’ju dalë emri i qytet-shtetit San Marino, në Itali.

Duket se papritur, dikush nga fanatikët e Eurovizion-it, ka ngritur tezën se Elvana Gjata do të përfaqësojë San Marino-n në maj, në Rotterdam.

Duke qenë një shtet shumë i vogël San Marino shpesh merr artistë nga shtete të tjera për të përfaqësuar vendin në Eurovizion, dhe këtë vit në Twitter po lakohet shumë emri i Elvana Gjatës.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje