Tag: autoret

Kapen autorët e plagosjes me armë në Mamurras, arrestohen dy kushërinjtë

Policia ka identifikuar dhe ka arrestuar bashkëpunëtorët e autorit të dyshuar të plagosjes së 2 të rinjve, mbrëmjen e se dieles në Mamurras. "Nga tërësia...

Informatat i dha punonjësi i tyre, zbardhen detaje nga plagosja e...

Policia e Shtetit ka identifikuar dhe ka shpallur në kërkim dy persona si autorë të dyshuar të grabitjes me dhunë në banesën e çiftit...

Ekzekutimi i biznesmenit në Tropojë, gjendet një automjet i djegur

Eshtë gjetur një automjet i djegur në Golaj të Hasit dhe dyshohet se është e autorëve të vrasjes së Guxim Gjyriqit në mesnatë në...

DETAJE/Zbardhet plagosja e mbrëmshme në Mirditë, 26-vjeçarit i vranë babanë disa...

Policia ka identifikuar autorët e plagosjes së Frederik Lekës, ndodhur mbrëmjen e djeshme në Mirditë dhe po punon për arrestimin e tyre. Krimi ndodhi...

DETAJE/Vrasja e Artan Cukut, Greqia liron nga burgu 2 të akuzuarit

Gjykata për Krime të Rënda ka shtyrë seancën për vrasjen e Artan Cukut, ndërsa në Greqi janë liruar nga të gjitha hallkat e gjyqësorit...

“Nuk donim ta vrisnim” Gjykata e rreptë me vendimin ndaj 3...

Gjykata e Vlorës ka lënë në burg 3 të arrestuarit të cilët akuzohen për vrasjen e Stavri Minos. Mësohet se masa ‘burg pa afat’...

Ekzekutimi i biznesmenit në Lushnjë, gjendet e djegur makina e autorëve

Një makinë e djegur është eshte gjetur ne lagjen “Sarave” ne afersi te autostrades dy orë pas ngjarjes së rëndè ku u vra biznesmeni...

DETAJE/Plagosja pas sherrit në lokal, policia e Shkodrës kap dy vëllezërit

Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur mesditën e 12 gushtit, ku mbeti i plagosur 38-vjeçari Vat Shpati, ndersa jane vene ne pranga 3 autorët...

DETAJE/E vranë dhe e hodhën në kanal 23-vjeçarin, policia bie në...

Policia e Fierit zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23-vjeçarit në fshatin Hamil duke arrestuar dy autorët e dyshuar. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda...

Ekzekutimi i dy kushërinjve në Laç, vetëdorëzohen dy prej autorëve

Janë vetëdorëzuar në polici dy prej autorëve, të vrasjes së dy kushërinjve në Laç. Sipas burimeve zyrtare nga policia, thuhet se falë negociatave me familjarët...