FOTO/Dalin pamjet kur kryetari i Bashkisë pi kokainë

Ndaje

Eshtë përfolur prej disa ditësh ekzistenca e një video skandali të një kryetari bashkie që pi kokainë në publik.

Ndërkohë gazetari i “ABC News” Artan Hoxha ka deklaruar se disponon një video për një këtë Kryetar Bashkie, i cili është filmuar duke pirë kokainë.

Disa prej pamjeve janë publikuar sot ndersa pritet te dale video e plote dhe identiteti i kryebashkiakut.

/DRONI.al/

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje