LAJM I FUNDIT/Shkëmbim zjarri në kufirin me Greqinë, policia greke përplaset me një bandë, dyshohet për të plagosur

Ndaje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kufirin mes Shqipërisë dhe Greqisë. Disa shqiptarë kanë qëlluar me armë ndaj një patrulle policie.

Nga të dhënat e para mësohet se një punonjës i policisë greke ka mbetur i plagosur nga përplasja me armë.

Gjithashtu mesohet se ngjarja ka ndodhur ne Agio Nikola , teksa policia greke ka pikasur nje grup hajdutesh prej 5 personash, qe po tentonin te kalonin kufirin ne menyre ilegale.

vijon…

/DRONI.al.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje