Tag: zjarri

Policia reagon zyrtarisht për zjarrin tek Urgjenca në Durrës, mjekët tregojnë...

Policia ka reaguar në lidhje me lajmin se urgjenca e spitalit të Durrësit është përfshirë nga flakët. Policia bën me dije se ka pasur...

Zjarr i madh në Tiranë, banorët prej orësh në rrezik

Një zjarr i madh ka rënë në periferi të qytetit të Tiranës Zona e Kombinatit dhe kodrat përreth tije janë mbuluar nga flaket dhe...

FOTO/Zjarr i madh në Zhupan të Fierit, digjet magazina

Një magazinë bojrash në Fier është përfshirë nga flakët mesditën e sotme. Mësohet nga zjarri i rënë në magazinën që ishte marrë me qira nga...

“Në ministri kanë qenë vetëm punonjësit e tenderave sekrete”, Spahia ngre...

Ish-deputeti Bardh Spahia ka publikuar të tjera fakte lidhur me të ashtuquajturin “incident” në ministri, ku pasdite vonë digjeshin dokumente dhe si për rastësi,...

“Nuk i manipuluan dot të dhënat e tenderave sekrete dhe i...

Ndërsa fliste për tendera sekrete, kryedemokrati Basha zbuloi se pak ditë më parë në zyrën e prokurimeve në Ministrinë e Shëndetësisë ka rënë zjarr. Basha...

DETAJE/Vdekja e 13-vjeçares jetime nga zjarri në Shkodër, shtëpia e fëmijëve...

Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Shkodër, ku disa barake të komunitetit rom u perfshine nga flakët dhe sollën që një...

5 pacientë të asfiksuar nga zjarri në spitalin e Durrësit, policia...

Policia e Durrësit ka reaguar për zjarrin e rënë gjatë natës së kaluar në Spitalin e Durrësit, ku u evakuuan të gjithë pacientët, pesë...

Zjarri në pallatin e vjetër në Pogradec, lëndohet një zjarrfikës, në...

Nga zjarri i rënë në katin e peste te nje pallati në Pogradec, është lënduar një punonjës i shërbimit zjarrfikës, në tentativë për të...

LAJM I FUNDIT/Shkëmbim zjarri në kufirin me Greqinë, policia greke përplaset...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kufirin mes Shqipërisë dhe Greqisë. Disa shqiptarë kanë qëlluar me armë ndaj një patrulle policie. Nga të dhënat...

“Ishim në gjumë u ngritëm të tmerruar”, si u rrezikua gruaja...

Një zjarr përfshiu një prej banesave sociale në Shkozë në një pallat 5-katësh.  Sipas informacioneve nga vendi i ngjarjes, nuk ka patur të lënduar,...