FOTO/Zjarr i madh në Zhupan të Fierit, digjet magazina

Ndaje

Një magazinë bojrash në Fier është përfshirë nga flakët mesditën e sotme.

Mësohet nga zjarri i rënë në magazinën që ishte marrë me qira nga E.H. nuk ka dëme në njerëz, por vetëm materiale.

Në vendngjarje ka shkuar zjarrfikësja dhe shërbimet e policisë të cilat po bëjnë të mundur shuarjen e zjarrit.

Ende nuk janë të qarta shkaqet që çuan në shpërthimin e zjarrit.

/DRONIi.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje