FOTO/Elvanën e rrëmben ekzaltimi pas mbështetjes nga këngëtarja e famshme: Të dua mbretëreshë

Ndaje

Elvana Gjata ka marre dhe mbeshtetjen e Eleni Foureira, kengetares me origjine shqiptare qe ka marre fame nderkombetare.

Teksa pritet të performojë në skenën e festivalit, Eleni ka shprehur hapur simpatine ndaj Elvana Gjatës. Kjo e fundit ka ripostuar fjalet e Elenit duke treguar ekzaltimin sa e quan ate mbretëreshë.

që Eleni Foureira konkurroi në vitin 2018 në Eurovision ku përfaqësoi Qiprion.

Ajo zuri vendin e dytë në kompeticionin më të madh muzikës në Evropë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje