Plagosje ne Sauk, plumbi godet poshte

Ndaje

Një plagosje me armë zjarri ndodhi ne zonën e Saukut në Tiranë. Mesoeht se plumbi ka goditur ne kembe. Emri i tij quhet S. Xhaferri.

Nje i plagosur është transportuar me urgjencë drejt spitalit në gjendje kritike për jetën, njoftuan burime te policise.

Ende nuk dihet dinamika e ngjarjes dhe personat e përfshirë në të. Ndërkohë policia është nisur drejt vendit të ngjarjes.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje