Termet i forte godet Tiranen, epiqendra vetem 17 km larg

Ndaje

Nje termet i fuqishem goditi Tiranen kete pasdite. Termwti ishte i fuqise 4,74 balle te shkalles Rihter.

E reja ne keto lekundje eshte se aro ishin me epiqendwr vetem 17 km larg Tiranes.

Termeti eshte ndjere fort per ata qe kane qene ne shtepi.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje