DENONCIMI/Ja cili ish-ministër bëri ndërhyrje të thella për suita dhe orgji tek Kavalishenca në Durrës

0Shares
0

Policia ndaloi drejtorin Ahmet Doda dhe shefin e sigurisë së Kavalishencën e Durrësit sot,  Kujtim Hasa, ndërsa vjen një denoncim i fortë në adresë të ish-kryeministrit Sali Berisha.

Ky i fundit ka postuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut denoncimin e një punonjësi dixhital, i cili akuzon ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri se kishte bërë ndërtim pa leje në këtë shtëpi pushimi.
Sipas denoncuesit, këtë fakt e di i gjithë personeli i Kavalishencës dhe zona e Plepave dhe e ajo e Plazhit.

Postimi i Berishes 

Narko ministria e brendshme fsheh gjurmet e krimit shteteror ne ndertesen e Konvaleshences!

Sajmir Trafiku kishte bere nderhyrje te thella per suita dhe orgjira!

Lexoni denoncimin e punonjesit dixhital. sb

Mirmengjes I ndertuar. Permbrem naten rreth ores 2 Edhe mbrem filloi pastrimi I inerteve fshehurazi te kovalishenca , obiekti u shemb per arsye Sepse vet saimir tahiri beri ndertim pa leje Aty siper obiektit nderhy ri ne struktur per te bere suita per vete dhe banden e iorgive , prokuroria ne ate koh filloi Nje procedim penal per te Por si gjithmon u mbyll kete e di i gjith personeli Aty e di e gjith policia ne plepa dhe I gjith mileti ne plazh , Nese te duet info me Shum me thuaj.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje