Kryemadhi tregon për herë të parë: Kam hapur vilën në Lalëz për të pastrehët e tërmetit

Kane qene te forta debatet mbremjen e djeshme mes Monika Kryemadhit dhe të ftuarëve të tjerë në emisionin “OPEN”. Kryetarja e LSI foli hapur duke mos hezituar të jetë e drejtperdrejtë.

Ajo la të kuptohet në OPEN në Top Channel se ka hapur vilën e saj në Gjirin e Lalzit për të pastrehët e tërmetit.

Teksa po vijonin debatin mbi pasurinë, ishte gazetari Bollino që e pyeti Kryemadhin se pse nuk e hap vilën për të pastrehet, por kryetarja e LSI tha se e ka bërë një gjë të tillë.

Ky është për lajm. Duhen marrë kamerat”, tha Bollino. Kryetarja e LSI, rikujtoi sërish besimin në Zot, teksa tha se është katolike.

Duke prekur kryqin, Kryemadhi iu drejtua Bollinos; “Ne jemi katolikë të dy, por unë mbaj kryq. Ik tek kisha dhe pyet se çfarë kam bërë unë”, duke lënë të kuptohet se ndihmën e saj nuk e ka hedhur tek llogaritë e ngritura nga qeveria, por tek kisha katolike.

//DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje