Krim i rëndë në Çeki, vriten gjashtë persona në spital, autori arratiset

Tmerr dhe panik raportohet nga Cekia. Një ngjarje e rëndë është regjistruar në spital ku një person hapi zjarr, duke lënë të vdekur gjashtë persona.

Ngjarja ndodhi në qytetin e Ostrava-s. Mediat ndërkombëtare raportojnë se nga të shtënat ka edhe persona të plagosur. Lajmi është konfirmuar edhe nga ministri i Brendshëm çek, Jan Hamácek, i cili pohoi se vrasësi ende nuk është arrestuar, ndërsa policia i është vënë pas.

Kjo e fundit i ka bërë thirrje qytetarëve që kushdo që ka informacion të sinjalizojë. Deri më tani nuk dihet identiteti i autorit si dhe motivi pse kreu kete krim makabër.

vijon..

//DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje