FOTO/Rudina Dembacaj përfundon në spital, moderatorja tregon se çfarë i ka ndodhur

Kohët e fundit Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të divorcit me bashkëshortin e saj, Aleks Varfaj me të cilin u nda pas tre vite martesë.

Moderatorja vazhdon te jetë aktive ne rrjetet sociale dhe mediave rozë nuk u shpëton dot gjë, duke shkruar here pas here per angazhimet e Dembacajt.

Së fundmi ajo ka përfunduar ne spital. Vetë aktorja dhe moderatorja ka postuar disa foto në rrjetet sociale, ku tregon krahët e nxire nga vigoni dhe duket qartë se ka marre serum, por nuk ka treguar se çfarë i ka ndodhur.

Sa më pëlqejnë këto getat me pika. Ja pra e plagosur nga lufta, e plagosur e plagosur ama pispillosjen pispillosje. Leshtë më qenkan bërë pak…”, dëgjohet në videon e postuar në Instagram.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje