VIDEO/Nga Elvana, Arilena e deri tek Stresi, publikohen disa nga këngët e Festivalit të RTSH-së

Ndaje

RTSH ka zbuluar për publikun këngët konkurruese në festivalin e Fundvitit. Disa javë para mbajtjes se tij, publiku ka mundësinë te njihet me kenget dhe te krijoje opinionin e tij.

Nga Elvana Gjata, Bojken Lako, Robert Berosha, Renis Gjoka, Kastro Zizo, Arilena Ara etj, një numër i madh artistësh të mirënjohur do të konkurrojnë për vendin e parë.

Dëgjoni disa prej tyre teksa sapo janë publikuar në kanalin zyrtar në Youtube:

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje