VIDEO/Nxirret i gjallë 33-vjeçari nga rrënojat e hotelit në Durrës, momentet e shpëtimit

Ndaje

Pamjet e shpëtimit të 33 vjeçarit Adriatik Bode, i cili mbeti i bllokuar në rrënojat e hotel ‘Mira Mare’ në Durrës janë postuar në facebook nga zjarrfikësit e Mallakastrës.

Momente nga shpetimi nga rrenojat e hotelit Mia Mare i 33 vjecarit Adriatik Bode nen drejtimin e komandatit te stacionit MZSH Mallakaster Jonus Murataj dhe efektiveve Hysland Aliaj, Ardit Sulaj, Sokol Kodheli,Zamir Hoxha.

Publiée par Zjarrfikësja Mallakastër sur Mercredi 27 novembre 2019

Nën rrënojat e hotel “Mira Mare” aktualisht po kërkohet dhe për një person tjetër. Nga tërmeti numërohen deri tani 40 të vdekur.

vijon..

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje